Uygun Fiyat Esenler Toptan Patates ve Soğan

Esenler ilçesine özel olarak Ceyhanlar Tarım olmak üzere toptan patates hizmetimiz mevcuttur. Bulunduğunuz bölgede esenler toptan patates konusunda lider konumdayız. Siparişleriniz gün içerisinde veya ertesi gün mutlaka teslimatı gerçekleştirilir. Esenler toptan soğan ve patates hizmetimiz hakkında bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Esenler, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan bir ilçedir. Şehrin merkezine yaklaşık 15 km uzaklıkta yer almaktadır.

İstanbul'un diğer ilçeleri ile Bağcılar, Güngören, Bayrampaşa, Zeytinburnu ve Gaziosmanpaşa ilçelerine komşudur. Esenler ilçesinin toptan soğan ve patates hizmeti tarafımızca sağlanmaktadır. Patates, bol güneş alan ve iyi drene olan topraklarda yetişen bir bitkidir. Patates üretimi için ilk olarak uygun bir bahçe veya arazi seçmeniz gerekiyor. Daha sonra, patatesi ekmeden önce toprağı işlemeniz gerekiyor. Toprağı işlerken, tarladaki yabani otları temizleyerek ve toprağı gevşeterek patatesin büyümesini kolaylaştırabilirsiniz.

Ürünlerimiz her zaman yeni mahsul olmak üzere adresinize teslim edilmektedir. Esenler toptan patates ve soğan hakkında bütün detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçiniz. Patatesleri ekmek için, genellikle Nisan ayının sonları veya Mayıs ayının başlarında, toprağın ısınması beklenir. Patateslerinizi doğru şekilde ekmek için, toprağa çukurlar açarak patatesleri bu çukurlara yerleştirin. Çukurların derinliği yaklaşık 10-15 cm olmalıdır. Patatesleri dikmeden önce, çürük olmayan sağlıklı patatesleri seçtiğinizden emin olun. Patatesleriniz büyümeye başladığında, onları sulamayı unutmayın.

Patateslerin büyümesini hızlandırmak için gübre kullanabilirsiniz. Ek olarak Esenler toptan patates ve soğan konusunda detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Patateslerin hasat zamanı Eylül ayına kadar devam edebilir. Hasat etmek için, toprağı kazarak patatesleri dikkatlice çıkarın. Esenler toptan patates ve soğan hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Esenler Toptan Patates ve Soğan Hizmeti

Esenler ilçesinde Ceyhanlar Tarım olarak sizlerde acil toptan patates soğan ihtiyaçlarınızı bizimle tedarik edebilirsiniz. Esenler ilçesinde yer alan depolarımızdan sizler için hızlı bir ulaşım sağlayabiliriz.

Patatesleri hasat ettikten sonra, güneş ışığından uzakta serin ve karanlık bir yerde saklayabilirsiniz. Soğan, güneşli ve iyi drene olan topraklarda yetişen bir bitkidir. Soğan üretimi için ilk olarak uygun bir bahçe veya arazi seçmeniz gerekiyor. Daha sonra, toprağı işleyerek tarladaki yabani otları temizlemeli ve toprağı gevşetmelisiniz. Soğanları ekmek için, genellikle Mart ayının sonları veya Nisan ayının başlarında toprağın ısınması beklenir. Soğanları doğru şekilde ekmek için, toprağı kürek veya çapa yardımıyla kazarak satırlar oluşturun.

Satırlar arasındaki mesafe yaklaşık 30 cm olmalıdır. Soğanları satırlar içindeki boşluklara yerleştirin ve toprakla örtün. Soğanların üst kısımlarını tamamen toprağa gömmemeye dikkat edin. Soğanlarınız büyümeye başladığında, onları sulamayı unutmayın. Sulama sıklığı, hava koşullarına ve toprağın nem durumuna bağlı olarak değişebilir. Soğanların büyümesini hızlandırmak için gübre kullanabilirsiniz. Soğanların hasat zamanı Haziran-Eylül ayları arasında değişebilir. Hasat etmek için, soğanları toprağı kazarak dikkatlice çıkarın. Hasat edilen soğanları güneş ışığından uzakta serin ve karanlık bir yerde saklayabilirsiniz.