Çekmeköy Toptan Patates ve Soğan

Ceyhanlar Tarım olarak Türkiye'nin önde gelen patates ve soğan üreticileri arasında yer almaktayız. Taze ve sağlıklı ürünlerimizi, Çekmeköy bölgesindeki toptan işletmelere sunarak, verimli bir şekilde çiftçilerimizin üretimlerini pazarlamaktayız. Ceyhanlar Tarım olarak bizler, Çekmeköy toptan patates işi yapmaktayız. Aynı şekilde toptan patatesin beraberinde toptan soğan satışlarımız da mevcuttur.

Misyonumuz, kaliteli ürünlerimizi müşterilerimize sunarken, doğal kaynaklara saygı duymaktır. Bu nedenle, yürüttüğümüz üretim faaliyetlerinde çevreye ve insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal kullanmadığımız gibi, ürünlerimizi saatleri doldurmaya gerek kalmadan müşterilerimize sunarak, tazeliğini korumaktayız. Müşteri odaklı bir iş yapma prensibi benimsedik ve bu doğrultuda, hem fiyat hem de kalite açısından en uygun ürünleri sunuyoruz. Günlük olarak aldığımız siparişler doğrultusunda, teslimatlar yapılmaktadır. Çekmeköy bölgesinde toptan patates ve soğan için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca, sezonluk ürünlerimizi, müşterilerimizle paylaşarak, ürün yelpazemizi genişletiyoruz. Pazarlama stratejimiz, müşterilerimizi memnun etmek, onların ihtiyaçlarını doğru anlamak ve karşılığında uygun fiyatlar sunarak, devamlı müşteriler elde etmektir. Geçen yıllardaki deneyimlerimiz ve müşteri geri bildirimleri doğrultusunda, müşteri memnuniyeti hizmetimiz de kusursuz olarak devam etmektedir.

Ceyhanlar Tarım olarak, kaliteli, taze, doğal ve ucuz toptan patates ve soğan satışı yapmaktayız. Bizimle iş yaparak, güvenilir bir ortak bulacaksınız. En iyi fiyat ve kalite için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.