Hakkımızda

Ceyhanlar Tarım

Ceyhanlar Tarım bir süredir müşterilerimize hizmet veren bir kuruluştur. Toptan patates ve beraberinde toptan soğan ürünleri ile birlikte uygun fiyatlar halka sunulur. Günümüzde başta restoranlar olmak üzere bakkal, fastfood dükkanı gibi alanlarda özel olarak sunduğu ürünleri ile hizmet verir.

Ceyhanlar Tarım çiftçilerimizin emekleri ile tarladan sofraya prensibi sunuyor. Böylece taze ürünler müşterilere ulaşıyor. Müşteriler için ekonomik ve kaliteli hizmeti ile Ceyhanlar Tarım firması müşteri memnuniyeti baz alarak kendini geliştirmeyi başarıyor. Aynı zamanda son teknoloji unsurlarına dikkat ederek bu alanda uyumlu bir çalışma gerçekleştiriyor. Kaliteli ürünlerimiz ile birlikte patates ve soğanlar daima ucuz fiyatlar ile edilerek gerekli sonucunda müşterilerimizin talebi şeklinde teslim edilir. Ceyhanlar tarım bünyesinde gerçekleşen patates ve soğan üretimi doğrultusunda kaliteli ve verimli bir üretim gerçekleşmekte ve kanıtlanmaktadır.

Özellikle son zamanlarda gelişen tarım sektörü ile birlikte çeşitli makinelerinin kullanımı artarak ve beraberinde gelişmeler gerçekleşti. Gerçekleştirilen tarım ürünleri hizmetimiz ile birlikte müşteri sağlığına oldukça büyük bir önem veriliyor. Dünya çapında başarılı tarım uygulaması sertifikaları ile üretimimiz daha da büyüme göstermektedir.

Ceyhanlar Tarım, Türkiye çapında hızlı bir şekilde gelişme sağlarken beraberinde tarım sektörünün öncü firmalarından birisi haline gelmektedir. Üretim faaliyetleri ile birlikte ticari faaliyetlerimizde aktif bir şekilde gerçekleşmektedir. Günlük hayatımızda ulusal ve yerel marketlerde hatta cips sektörü üzerinde de tedariği gerçekleşmektedir.